an image
Škola první pomoci
Tatarkova 20
Praha 4
Email: robert.kamenik@centrum.cz

Telefon: 775 942 366

PostHeaderIcon Služby a přednášky

 

Rozsah naší činnosti je bohatý. Pořádáme akreditované kurzy pro záchranné služby v rozsahu 150-800 hodin. V dnešní době je našim největším odběratelem rozvíjející se záchranná služba středočeského kraje, která v posledním období otevřela mnoho nových výjezdových stanovišť a další otevírá. Dále pak kurzy pro složky IZS, hasiči, policie ČR, zaměřené na rizika konkrétní práce v rozsahu od 16 hodin.

Spolupracujeme při vývoji krizových řešení na krajské úrovni. Další nemalou pozornost věnujeme kurzům pro školy a to jak pro učitele, tak pro děti všech stupňů. Zde jsou nejčastěji využívané akreditované kurzy ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ a ČLEN PRVNÍ POMOCI. Vše v rozmezí 40-80 hodin.

Naší nejoblíbenější činností je ale pořádání kurzů pro neziskové organizace a dobročinné spolky. Tyto kurzy pořádáme zdarma a proškolují se v nich hlavně osoby, které vedou výuku a péči o postižené osoby s různým hendikepem. Hlavně u osob s postižením sluchu a řeči je rozpoznání zdravotních potíží velmi obtížné. Pokládáme to tudíž za nejtěžší část naší práce.

Budete-li nás chtít v této naší činnosti podpořit finančním darem, můžete zaslat finanční dar na číslo účtu 670100-2202874880/6210 m-bank. Jako variabilní symbol uveďte 77077 a do poznámky uveďte Váš email, kam Vám zašleme potvrzení o daru. Samozřejmostí je, že se dozvíte kam Vaše peníze putovali a na jaký účel byli použité. Nejčastěji na nákup vzdělávacích publikací, opravu diaprojektoru, servis výukových figurín, nákup pomůcek, jako obvazy, dlahy a podobně.

Děkujeme za podporu v naší neziskové činnosti. Budete li mít návrhy, jak obohatit život postiženým osobám, dejte nám vědět. Rádi se zapojíme do nových projektů, poradíme s vedením již běžících.

Prehled a terminy kurzu najdete: zde